БалканСвет.Слајдер

Брнабиќ: Проблематичен одѕив на младите за вакцинација

Премиерката на Србија, Ана Брнабиќ најави дека в петок ќе почне голема кампања за вакцинација кај младите, бидејќи кај нив одѕивот на вакцинацијата „сè уште проблематичен“, јави дописникот на МИА од Белград

Back to top button
Close
Close