0_Магазин.ПорталСцена

Бритни Спирс бара отстранување на татко ѝ од посебниот надзор

Бритни Спирс покрена тужба со цел да го лиши нејзиниот татко од спорното старателство, што нему му дава контрола над нејзините финансии. Таа бара тој да биде заменет со независен сметководител, се наведува во судските документи.

Back to top button
Close
Close