0_Магазин.ПорталЗанимливости

Британска веганска компанија нуди 50.000 фунти за тримесечен пост

„Вибрант веган“ неодамна објави дека бара „вегански љубопитен координатор“, т.е. - „тврдокорен месојадец“ кој е подготвен да живее без месо најмалку три месеци.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close