Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Британија почнува преговори со ЕУ за финансиски прашања

Велика Британија и Европската унија оваа недела ќе започнат разговори за финансиски прашања, изјави денеска портпаролот на премиерот Борис Џонсон.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close