0_Магазин.ПорталЗанимливости

Британец ѝ понудил „претфудбалски договор“ на девојката

Тој исто така, додава дека секое лошо расположение предизвикано од играта не треба да се сфаќа лично, а и најавува дека често ќе се враќа дома во алкохолизирана состојба.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close