0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталОпштество

БРИМА: Македонците оптимисти дека 2021 година ќе биде подобра од 2020-та

Македонските граѓани сметаат дека 2021 година ќе биде подобра од оваа, но не се оптимисти во однос на економскиот просперитет, покажува истражувањето на БРИМА.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close