EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Brekzit: Dita e fundit e negociatave para samitit kyç të BE-së

Negociuesit evropianë dhe britanikë, edhe përkundër bisedimeve të mbrëmshme, nuk arritën të realizojnë përparim në negociatat për Brekzitin. Bisedimet do të vazhdojnë edhe gjatë ditës së sotme, me qëllim që të arrihet zgjidhja para Samitit të nesërm të BE-së.

Back to top button
Close
Close