0_Магазин.ПорталСцена

Бред Пит доби еднакви права со Анџелина Џоли за старателство над децата

Актерката Анџелина Џоли е решена да ја продолжи својата борба против Бред Пит откако судијата му додели на актерот еднакви права со неговата поранешна сопруга за старателство над децата. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close