0_Спорт.ПорталОстанатоРезултати

Бразил подобар од САД во дербито на седмото коло од Светскиот куп во одбојка

Одбојкарите на Бразил беа поуспешни од САД во дерби дуелот од седмата рунда на Светскиот куп кој се игра во Јапонија.

Back to top button
Close
Close