0_Магазин.ПорталЗанимливости

Братот на принцезата Дијана проговори за серијата „Круна“

Серијата во основа се држи до фактите, но оние важни делови меѓу нив не се факти. Продуцентите ме прашаа дали можат да снимамат во нашата семејна куќа, но јас не одобрив.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close