0_Магазин.ПорталСемејство

Брачните караници може да се решат со само една реченица

Терапевтката Ешли Инес смета дека по десет години брак, многу добро ги знае сите грди ситуации во кои брачните двојки може да се најдат. Кариера, деца, одговорности, хоби... се само некои од темите што се спомнуваат во секој дом. Но, таа верува дека само една реченица може да ги реши сите проблеми и караници.

Back to top button
Close
Close