0_Спорт.ПорталКошарка

Брајант: Србија може да ја победи САД

Легендарниот НБА кошаркар Коби Брајант се согласува со тие што сметаат дека Србија има шанса да ја порази САД на Светското првенство во кошарка кое почнува утре во Кина.

Back to top button
Close
Close