0_Магазин.ПорталЗанимливости

Босанка среде бел ден обеси куче скитник

Една Босанка викендов, пред очите на своето дете обеси куче скитник, а видеото од настанот кусо по случката беше објавено на Фејсбук.

Back to top button
Close
Close