BallkanBallkan.PortalSvet.Slajder

Borell: Qytetarët nga Ballkani Perëndimor duhet të informohen saktë dhe me kohë

Shefi i diplomacisë së Bashkimit Evropian, Zhosep Borrell u ka bërë thirrje mediave dhe shoqërisë civile në Ballkanin Perëndimor që të angazhohen në luftën kundër dezinformimit, e cila është një sfidë globale dhe kërcënim për demokracinë.

Back to top button
Close
Close