Svet.SlajderСвет

Борел крајно загрижено поради не почитување на примирјето во Нагорно-Карабах

Шефот на европската дипломатија Жозеп Борел синоќа изрази „крајна загрижиност“ поради кршење на примирјето во Нагорно-Карабах

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close