Svet.SlajderСветСвет.Портал

Болсонаро: Не сакам да примам вакцина против коронавирус, тоа е мое право

-Јас отворено ви кажувам, нема да ја примам. Тоа е мое право, рече Болсонаро, пренесен од британските медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close