СветСвет.Слајдер

Болсонаро и покрај казните повторно не носи маска

Претседателот на Бразил, Жаир Болсонаро вчера учествуваше на митинг со мотоцикли, возејќи без маска низ главниот град на Бразил, Бразилија

Back to top button
Close
Close