0_Web_Насловна-слајдерОпштествоХроника

Боки 13 спроведен во затворот во Идризово

Бојан Јовановски – Боки 13 денеска околу 15 часот е спроведен во затворот во Идризово, каде треба да ја издржува деветгодишната затворска казна за случајот „Рекет“, потврди за МИА директорот на Казнено-поправната установа „Идризово“, Јовица Стојановиќ.

Back to top button
Close
Close