Политички партии

Богојески на средба со евроамбасадорот Дејвид Гир

Претседателот на УЕФМ и промотор на Македонски концепт Петар Богојески денеска оствари средба со Шефот на Делегацијата на ЕУ во Република Северна Македонија Амбасадорот, Дејвид Гир.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close