Политички партии

Богданка Кузеска: Нема компромис со криминалот, секој што прекршил закон мора да одговора

Само независна и транспарента истрага ќе даде одговори кој е интересот на Христијан Мицкоски што се обиде да ја саботира оваа акција на полицијата?

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close