СветСвет.Слајдер

Богатството на Трамп од 2017 до 2021 година се намали за 700 милиони долари

Богатството на 45-от претседател на САД, Доналд Трамп се намали за 700 милиони долари за време на мандатот од јануари 2017 до 2021 година, објави Блумберг

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close