0_Maqedoni.PortalBiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderEkonomiMakedonija.Slajder

Boçvarski: Ndërtimi i korridoreve është i rëndësisë kyçe për ndërlidhjen e rajoneve

Ndërtimi i korridoreve është çështje kryesore për lidhjen e rajoneve. Korridori 10 tashmë ka përfunduar si zgjidhje për autostradë dhe ne jemi duke punuar në kompletimin e Korridorit 8, tha ministri i Transportit dhe Lidhjeve Bllagoja Boçvarski, duke iu përgjigjur pyetjeve të deputetëve  në pjesën e pasdites së seancës parlamentare.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close