0_Македонија.ПорталПолитика

Бочварски и Мемеди во работна посета на Крушево

Министерот за транспорт и врски Благој Бочварски и директорот на ЈП „Македонија пат“ Беким Мемеди денеска ќе ја посетат општина Крушево.

Back to top button
Close
Close