BotëBotë.Portal

Blumberg investon edhe 15 milionë dollarë në fushatën e Bajdenit në Ohajo dhe Teksas

Miliarderi amerikan Majkëll Blumberg ka vendosur të investojë edhe 15 milionë dollarë shtesë në promovimin e kandidatit demokrat për president Xho Bajden në shtetet federale Ohajo dhe Teksas.

Back to top button
Close
Close