BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Blumberg investon edhe 15 milion dollarë në reklamat për Bajdenin

Miliarderi amerikan Majkëll Blumberg planifikon të shpenzojë rreth 15 milion dollarë gjatë javës së fundit nga fushata  për t'i ndihmuar  kandidatit për president të Partisë Demokratike, Xho Bajden, ta fitojë presidentin aktual Donald Tramp  në Teksas dhe Ohajo, publikoi sot "Nju Jork Tajms".

Back to top button
Close
Close