ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Блокиран аеродромот во Лисабон поради штрајк на носачите на багаж

Одложени или откажани се летовите на португалската авиокомпанија ТАП Ер од аеродромот во Лисабон поради штрајк на вработените во компанијата за транспорт на багаж „Гаундфорс“

Back to top button
Close
Close