0_Web_AktualeBotëBotë.PortalSvet.SlajderUncategorized

Blinken: SHBA-ja nuk ka planifikuar asnjëherë prani të përhershme ushtarake në Afganistan

Sekretari i Shtetit të SHBA-së Entoni Blinken gjatë vizitës së paparalajmëruar sot në Kabul, deklaroi se ishte koha që Armata amerikane të tërhiqej nga Afganistani dhe paralajmëroi talibanët se çdo sulm i tyre do të kthehej “përgjigje shumë e fuqishme”.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close