BotëBotë.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Blinken dhe Ostin këtë javë në Bruksel në konsultime të jashtëzakonshme me aleatët e NATO-s

Sekretari amerikan i shtetit Entoni Blinken prej nesër e deri më 15 prill do të qëndrojë në Bruksel, ku së bashku me ministrin e Mbrojtjes së SHBA-së, Lojd Ostin, do të kryejë konsultime me NATO aleatët dhe me partnerët, thuhet në kumtesën e sotme të Departamentit të Shtetit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close