0_Македонија.ПорталХроникаХроника.Портал

Битолчанка лишена од слобода поради марихуана

Полициски службеници ја лишија од слобода М.З.(24) од Битола откако при претрес во нејзиниот дом е пронајдена марихуана.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close