БизнисБизнис.ПорталБизнис.Слајдер

Биткоинот го надмина стариот и постави нов рекорд од 51.715 долари 

Од „ЈП Морган“ неодамна порачаа дека се сериозно заинтересирани за вложување во оваа дигитална валута, а интерес за криптовалути покажал и „Голдман Сакс“, но и „Морган Стенли“ наводно размислува за додавање на биткоинот на својата листа на евентуални влогови

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close