0_Web_АктуелноПолитикаПолитички партии

Битиќи: Социјалдемократските вредности ги живеам секој ден

Вицепремиерот задолжен за економски прашања Фатмир Битиќи на Фејсбук им се заблагодари на сопартијците кои му дадоа доверба и го изгласаа за еден од четворицата потпретседатели на СДСМ на денешниот 26. конгрес на партијата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close