0_Web_АктуелноBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Битиќи на средба со угостителите и организаторите на свадби: Здравјето е најважно, сè друго ќе надоместиме заедно 

Угостителите и организаторите на свадби денеска одржаа протест пред Владата, барајќи нови протоколи што ќе им овозможат да продолжат со организирање прослави и соодветна помош од државата, при што нивни претставници се сретнаа со заменик-премиерот задолжен за економски прашања Фатмир Битиќи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close