0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

Битиќи на средба со претставничката на УНДП во Северна Македонија

Вицепремиерот за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи, денеска одржа средба со претставничката на УНДП во државава Нарине Сахакјан.

Back to top button
Close
Close