Biznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Битиќи на отворањето на OECD центарот во Истанбул: Предизвиците да ги претвораме во можности

Градењето подобри политики за подобар живот никогаш не било толку потребно како сега.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close