БизнисБизнис.ПорталЕкономијаЛинк во живо

Битиќи на форум за механизми за поддршка на младите да го одржат сопствениот бизнис (во живо)

Изјава на вицепремиерот задолжен за економски прашања, координација со економските ресори и инвестиции Фатмир Битиќи на форумот на тема „Механизми за поддршка на младите да го одржат сопствениот бизнис и да креираат одржливи работни места“.

Скопје, 27 мај 2021 (МИА) – Изјава на вицепремиерот задолжен за економски прашања, координација со економските ресори и инвестиции Фатмир Битиќи на форумот на тема „Механизми за поддршка на младите да го одржат сопствениот бизнис и да креираат одржливи работни места“. 

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close