0_Maqedoni.PortalBiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderEkonomi

Bislimovski: Nuk do të lejojmë rritje të çmimit të rrymës  

Kryetari i Komisionit rregullator për energjetikë dhe shërbime ujore (KRRE), Marko Bislimovski porosit se në qershor ose korrik të këtij viti nuk do të lejojnë rritje të çmimit të rrymës në tregun rregullator.

Back to top button
Close
Close