0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Бислимоски: Скопјани може да очекуваат поевтино парно греење во следната грејна сезона

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) Марко Бислимоски очекува скопјани да плаќаат поевтино парно греење во следната грејна сезона.

Back to top button
Close
Close