0_Maqedoni.Portal0_Web_Aktuale0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

Bisedë telefonike Zaev – Leven: Mbështetje nga Suedia  për eurointegrimin e Maqedonisë së Veriut

Politika aktuale dhe gjendja ekonomike në Republikën e Maqedonisë së Veriut, si dhe masat për përballje  me pandeminë dhe procesi i vaksinimit, ishin temat e bisedës së sotme telefonike të kryeministrit Zoran Zaevit dhe kolegut të tij suedez Stefan Levenit

Back to top button
Close
Close