EvropëEvropë.Portal

Bisedë telefonike Xhonson – Merkel

Kryeministri britanik Boris Xhonson është dakorduar me kancelaren gjermane Angela Merkel të punojë me energji dhe vendosmëri për arritjen e marrëveshjes për Bregzit, bëri të ditur zëdhënësi i tij.

Back to top button
Close
Close