BotëSvet.Slajder

Bisedë telefonike Blinken – Stoltenberg

Sekretari amerikan i shtetit Entoni Blinken dhe sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg sot biseduan për sistemimin e paralajmëruar të armatës ruse në afërsi të Ukrainës dhe për çështje tjera para udhëtimit të diplomatit të parë amerikan në Bruksel.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close