0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderShoqëri

Bie numri i të infektuarve me Kovid-19, mirëpo mbeten apelet për respektim të masave për mbrojtje

Janë regjistruar 307 raste të reja të KOVID-19 nga 1.854 teste në buletinin e djeshëm të Ministrisë së Shëndetësisë pas 24 orë. Kanë vdekur 14 persona në kushte spitali dhe janë shëruar 658 pacientë.

Back to top button
Close
Close