0_Магазин.ПорталСцена

Бијонсе со хит за „Оскар“

Новата песна на Бијонсе, која сѐ уште не е официјално објавена, оди со одјавата на крајот од филмот и, според ммногумина, е пријатно изненадување за гледачите.

Back to top button
Close
Close