Svet.SlajderСвет

Би-Би-Си: Ако изгуби, Трамп би можел повторно да се кандидира во 2024 година

Доналд Трамп би можел да се врати во политиката ако загуби од Џо Бајден во претседателската трка во 2020 година, објави Би-Би-Си.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close