Svet.SlajderСветСвет.Портал

Безбедносната конференција во Минхен утре ќе одржи специјален состанок

Безбедносната конференција во Минхен (МСЦ) утре ќе одржи специјален состанок за обновување на трансатлантската соработка, на кој ќе дискутираат голем број светски лидери.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close