Општински вестиСкопје

Без вода утре улицата „Миле Поп Јорданов“ во Карпош

Прекин во водоснабдување утре од 9 часот ќе имаат корисниците од улицата „Миле Поп Јорданов“ во Општина Карпош.

Back to top button
Close
Close