ОпштествоОпштински вестиСкопје

Без вода утре неколку улици во Општина Центар

Неколку улици во Општина Центар, во тек на утрешниот ден ќе имаат прекин на водоснабдувањето.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close