Општински вестиСервисни информацииСкопје

Без вода утре корисниците на улица „Бајрам Шабани“ во Чаир

Прекин на водоснабдувањето утре од 09:00 часот ќе имаат корисните од улица „Бајрам Шабани“, во општина Чаир.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close