ОпштествоОпштински вестиСкопје

Без вода утре дел од корисниците на ул. „Димо Хаџи Димов“ во Кисела Вода

Без вода утре од 09:00 часот ќе бидат корисниците од ул. „Димо Хаџи Димов“ број 116, во Кисела Вода.

Скопје, 31 мај 2021 (МИА) – Без вода утре од 09:00 часот ќе бидат корисниците од ул. „Димо Хаџи Димов“ број 116, во Кисела Вода.

ЈП „Водовод и канализација“ – Скопје информира дека прекин на водоснабдувањето ќе има поради водоводен приклучок ф-100мм на улицата „Димо Хаџи Димов“ број 116. ки/лв/

 

 

Back to top button
Close
Close