Општински вестиСервисни информацииСкопје

Без вода утре дел од Керамидница

Поради дефект на приклучна цевка на улица 520 број15 во скопската населба Керамидница, утре прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од оваа улица, соопштија од ЈП „Водовод и Канализација“ - Скопје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close