Општински вестиСервисни информацииСкопје

Без вода улиците „Елисие Поповски Марко“ и „Антон Панов“ во Центар

Поради поврзување од стара на нова линија ф-100 милимтери на крстосницата на улиците „Елисие Поповски Марко“ и „Антон Панов“, денеска без вода ќе бидат корисниците на овие две улици во скопската Општина Центар.

Back to top button
Close
Close